• "חדר בריחה" Cinema-Escape הוא משחק קבוצתי מאתגר המתקיים באולם קולנוע המשלב משימות מוגבלות בזמן, תוך עיבוד אישי, בינאישי וצוותי על ידי מנחה הפעילות, יועץ ארגוני המתמחה בהנחיית קבוצות בפעילות ODT

 

איך זה עובד?

בנינו לכבודכם קונספט ייחודי לסינמה סיטי, שבו ארגונים יכולים להגיע עם מספר רב של משתתפים. רק אצלנו ביוניברסיטי, במהלך המשחק ובסיומו, נעשה "ניתוח" למיומנויות שבאות לידי ביטוי במהלך המשימה. מיומנויות כמו – עבודת ממשקים, תקשורת, מנהיגות אישית וצוותית, חשיבה יצירתית וחדשנית, פרואקטיביות, יציאה מאזור הנוחות ועוד... בתהליך בניית הפעילות, אנו מתאימים את התוכן כ"חליפה תפורה" לארגון שלכם, ולערכים או המיומנויות שחשוב לכם לחזק.

  • "תחנות" סביב סיפורי התנ"ך: הספר הניהולי הראשון!  על גג הסינמה סיטי בירושלים.הפעילות מתחילה בחלוקת המשתתפים לקבוצות. כל קבוצה תעבור בתחנות אשר ייבחרו בהתאם למסרים/ערכים אותם תרצו להעביר ובהתאם לאופי האוכלוסייה המשתתפת.

איך זה עובד?

כל קבוצה מקבלת כתב חידה תנ"כי ומשימה פיזית/מנטלית הקשורה למסר/ערך אותו תרצו להעביר באותה התחנה. במהלך ביצוע המשימה כל משתתף ילמד על הסיפור התנ"כי מצד אחד, ועל עצמו מהצד האחר.

בסיום כל משימה יהיה עיבוד של התובנות שעלו במהלך המשימה, הכולל את השאלה: כיצד ה"תחנה" הזו "פוגשת" את המשתתפים בחיי היום-יום בארגון?

בנוסף יעלו התובנות:

1. מה נקודות החוזק של הקבוצה במשימה?

2. מה נקודות החולשה של הקבוצה במשימה?

3. מה הקבוצה שיפרה מהמשימה הקודמת?

OUTDOOR-INDOOR

  דוגמאות יחודיות